Kadın Girişimcilere Destek

Kadın girişimcilere destek. Kadın girişimcilerimiz için bir destek de bizden. Emr Yazılım olarak kadınlarımıza destek olmak ve iş hayatında büyümelerine yardımcı olmak adına kurumsallaşma yolunda teknolojik destek sunmaktayız. Kosgeb aracılığı ile sağlanacak destekler büyük bir avantaj getirecektir.

Web tasarım hizmetlerinde 30% lara varan indirimler. Kadın Girişimci Desteği

Yeni başlanan her yolculuğu zor olduğunu biliriz. Binbir emek verilerek bir yapı oluşturulmaya çalışılır ve oluşturulan bu yapı büyütülür. Günümüz rekabet koşullarında ticaret hayatının zorluklarını en iyi bilen firmalardan biriyiz. Bunun sebebi; yeni bir yola çıkan firmaların birçoğu bize gelir. Kendini piyasaya tanıtmak ve olası müşterilerine ulaşmak için birlikte çaba gösteririz. Bu çabalarımız birer tecrübe olarak kasamızda birikiyor. Biz, bu birikimi yeni yola çıkan her müşterimiz için kullanıyor ve böylece hızlı yol almalarını sağlıyorz.

Web tasarım firmaları olarak yapılan aramalarda en üst sıralarda bulunmamız bizim en büyük referansımızdır. Arama motorları sıralaması, çalışma modelleri oluşturmak, potansiyel müşterilere ulaşmak.... bütün bunları bir araya getirdiğimizde firmalar için dinamo görevi görüyoruz ve hızlı bir şekilde yükselmelerini sağlıyoruz.

İş hayatının bu zorlukları içinde kadın olarak mücadele etmek daha çok çaba sarfedilmesine sebep oluyor. Kadınlarımızın iş hayatında yerlerini almaları ve ekonomimize katkıda bulunmaları için bir fırsat ve destek sunuyoruz.

Web tasarım hizmetlerinde yapılacak indirimler için lütfen bizi arayın, 30% kadar olan indirimlerden faydalanın. Kosgeb'le yapılacak işbirliği sayesinde web tasarım indirimleri 60%'leri bulacaktır.

Önemli; indirimden faydalanmak için şirket sahibi veya en azından büyük ortak olduğunuzu belgelendirmelisiniz.