Kurumsal Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı tamamen müşterilerin ihtiyaçları ve beğenisi doğrultusunda hazırlanıyor. Her meslek mensubunun ihtiyaçları farklı ve talep edeceği teknik destek farklı olacaktır. Hizmet talebinde bulunan her şirket in ihtiyaçları doğrultusunda ücret teklifinde bulunuyoruz. Bu sebeple sabit şirket web sitesi fiyatı belirlememiz mümkün değil...

 
 

Genel Özellikler aşağıdaki gibidir;

 

Web Tasarım Çalışma Prensibi

Müşteri temsilcimiz tarafından sizden elde edinilen tasarım ve programlama çalışmasına ait bilgiler sonrasında hazırlanan Web Tasarım Fiyatı teklifi, e-posta veya telefon yolu ile size iletilir. Tasarıma ve programlamaya karar vermeniz durumunda sözleşme yapmak ve tasarımınız için gerekli materyalleri (logo,slogan,ürün,referans,firma bilgileri vb.) edinmek adına detaylı bir görüşme yapılır. Şehir dışındaki müşterilerimizle bu görüşmeler telefon ve e-posta yolu ile gerçekleştirilir. Sözleşmenin yapılmasına müteakip, vakit kaybetmeksizin bir “Yapım Aşamasında” sayfası oluşturularak web alanınızda yayınlanır. Çalışma tamamlanana kadar sitenizi ziyaret edenlerin size ulaşabilmeleri sağlanmış olur. Aynı zamanda alan adınız ve email adresleriniz çalışmaya başlar.

Yapılan çalışmalar kendi alan adımız altında sizin için açılan geçici bir bölümde yayınlanır. Bu sayede nerede olursanız olun web sitenizin tasarımına ilişkin çalışmaları her an takip edebilir,görmesini istediğiniz kişilere gösterebilir ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Web tasarım ve programlama kısmı bittikten sonra web siteniz onayınızı da alarak hemen yayına girer. Web Tasarım hizmetimizin istediği meteriyallerin tarafımıza gönderilmesinden sonra ortalama 7 – 10 iş günü(*)tamamlanmaktadır. ( Hazırlanan demo web tasarımı üzerinde istediğiniz kadar değişiklikler yapabilirsiniz. )

* İstediğiniz web sayfası ile ilgili tüm istekleriniz baz alınarak size sitenin tamamlanacağı vakit size işe başlamadan bildirilir ve hazırlanan sözleşmede süre belirtilerek iş alımı yapılır. Verilen süre ortalama bir web tasarım çalışması için verilmiş olup yapılacak işe değişkenlik göstermektedir.

 

Kurumsal web site fiyatları

Kurumsal web site tasarım fiyatları müşterilerin talepleri ve hizmet beklentileri doğrultusunda belirlenmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçerek fiyat talebinde bulununuz

 

* Arama motorları optimizasyonu üst paket web tasarım çalışmaları için ücretsiz olarak yapılmaktadır. Standart web tasarım paketlerinde opsiyoneldir.