SEO - Arama Motorları Sıralaması

Google ilk sayfa sıralaması şirketler için olmazsa olmazlardan. Web siteleri kurumların veya bireylerin kesintisiz erişilebilen tanıtım ve iletişim mecralarıdır. Web sayfasında şirketiniz veya şahsınız adına tüm verileri toplayabilir, hedef kitlenize bir bütün olarak sunabilirsiniz.

Peki ama bu yeterli mi?

Günümüz rekabet koşullarında sadece var olmak bazen yetersiz kalmaktadır. Rakiplerimizden bir adım öne geçmek için görünür olmak zorundayız. Böylece hedeflediğimiz müşteri kitlesi ile buluşma şansımız artacaktır.

 

EMR Yazılım olarak yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık;

Google ilk sıra da olmak için bir bütçenizin ve özellikle de sabrınızın olması gerekiyor...
Arama Motorlarında sıralamaya girmek için Adwords kullanılabilir veya doğal aramalarda(organik) keşfedilmeyi bekleyebilirsiniz.

 

EMR YAZILIM olarak size bir teklifimiz var;

Bizimle yapacağınız SEO Arama Motorları Optimizasyonu çalışması anlaşması ile keşfedilmeyi(!) beklemez, sizleri yukarı taşımak için yapacağımız çalışmaları başlatabilirsiniz. En önemli konu sonuç alana kadar tek kuruş ödeme yapmayacak olmanız.

Çalışma Süreci;

Çalışmanın sonunda, Google daki sıralamada yerinizi aldıktan sonra ödemeyi sizden talep ediyoruz. Google sıralama yükseltme çalışmaları için bizi hemen arayın.