Sürücü Kursu Web Sitesi

Sürücü Kursu Yönetim Paneli

Sürücü Kursu Web Siteniz üzerine entegre edilmiş dünyanın en çok kullanılan yönetim panellerinden birini Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Tasarımcı ihtiyacı duymadan siteniz üzerindeki her türlü değişikliği kolayca yapabilirsiniz. Duyurular, haberler, sınavlar ve diğer içerikleri dilediğiniz gibi yönetibilirsiniz. Sitenize açık kaynak olarak dağıtılan bileşen ve modüllerden dilediğiniz kadar yükleyebilirsiniz.

Sürücü Kursu Web Sitesi Sınırsız Kaynak

Sürücü Web Sitesi paketlerimizde herhangi bir limitiniz yoktur. Trafik, yer, eposta, veritabanı ve diğer bütün özelliklerde hiç bir kısıtlamanız yoktur. Sınırsız sayıda içerik ekleyebilir, dilediğiniz sayıda e-posta açtırabilirsiniz. E-postalarınıza bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ve web sayfanızdan erişim sağlayabilirsiniz.

Sürücü Kursu Sınav Soruları

Milli Eğitim Bakanlığında yayınlanan bütün sınav sorularını hiç uğraşmadan web siteniz üzerinden kursiyerlerinize dağıtabilirsiniz. Web sitesine entegre olarak yayınlanan geçmiş sınav soruları, siz güncelleştirme yapmadan otomatik olarak sayfa içerisinde kendisini yenileyecektir.

Sürücü Kursu E-Sınav / Online Sınav

Kursiyerleriniz için hazırlamış olduğumuz E-Sınav modülünde, kursiyerleriniz gerçek sınavlara girer gibi kurs web siteniz üzerinden sınav olabilirler. Sınav sonuçlarını anında değerlendirip isterlerse e-mail adreslerine, isterlerse de ekranda bire bir karşılaştırarak öğrenebilirler. Yönetim paneli ile sınav sayısını dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz.

Sürücü Kursu Sınav Sonuçları

Teori sınavları açıklandığı an kursiyerlerinize web siteniz üzerinden sınav sonuçlarını söyleyebilirsiniz. Sürücü Web sitenizdeki sınav sonuçları modülü, Milli Eğtiim Bakanlığındaki sınav sonuçlarına entegre çalışmaktadır. Kursiyerleriniz TC Kimlik No girişi yaparak notlarını anında öğrenebilirler. Sınav sonuçları otomatik olarak web sayfanızda güncellenecektir. Direksiyon sınav sonuçlarını ise yönetici panelinden toplu bir şekilde girerek kursiyerlerinize bildirebilirsiniz.

Sürücü Kursu Online Dersler

Teorik dersler ile ilgili web sitenizde yazılı dökümanlar bulunmaktadır. Kursiyerlerinize sürücü web siteniz üzerinden bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Kurs Web sitenizdeki içeriği dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Teori derslerin haricindeki levha, pratik ve faydalı bilgiler gibi bilgi arşivinden kursiyerlerinizin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Sürücü Kursu Resim ve Video Galeri

Sürücü Web Sitesi ne dilediğiniz kadar fotoğraf yükleyerek albümler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz albümleri oylamaya açabilir, sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Video yüklemelerinizi web sitenize de yapabilirsiniz.

Sürücü Kursu Başvuru Formları

Kurs Web Sitesi üzerinden ehliyet kaydı ve özel direksiyon dersi başvuruları alabilirsiniz. Sizin için dizayn edilmiş formlarda istediğiniz gibi düzenleme yapabilir, form sayısını dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz.

Sürücü Kursu Web Sitesi : Hazır Sürücü Kursu Web Sitesi
Hazır Sürücü Kursu Web Sitesi Fiyatı : 350 TL

 

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumların ihtiyaçları farklılık gösterir düşüncesinden yola çıkarak, sürücü kursu web sitesi tasarımında, kurumlara özel tasarım hizmeti vermekteyiz.
Kurs Web Sitesi tamamen müşterinin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Kurumsal Web Siteleri nde ayrıntılı SEO Arama Motorları Optimizasyonu çalışması da yapabilmekteyiz.

Bütün çabamız siz değerli müşterilerimizi memnun etmek içindir ...