Web Site Tasarımı Nasıl Olmalı?

Web site tasarımı yapılırken dikkat edilmesi noktalar çoğu zaman göz ardı ediliyor. Bunun sebepleri; ticari kaygılar, işin kolayına kaçmak, özensiz çalışma şekli, müşteriyi tanımamak....

Genelde web tasarım firmaları müşteri memnuniyeti(!) için çalışırlar. Web sayfasının görünümü her şeydir(!). Bunun için işin kolayına kaçarak hazır şablonlar kullanırlar. Böylece bilinçsiz müşterinin istekleri karşılanmış olur, aynı zamanda hazır bir yapı kullanarak zaman ve emek harcamadan sonuca ulaşmış olurlar. Oysa ki bunun sonuçları çok vahim olabilmektedir.

Hazır şablonlarda özel tasarım yaptırma şansınız çok düşüktür. Genelde firmalar kendilerine sunulan tasarım ile yetinmek zorundalar. Bunun sebebi tasarımı yapan kişilerin yazılım tecrübesinin olmaması. Bu tarz çalışan kişi veya firmaların çoğu hazır tasarımların arka planına (kodlarına) müdahale edebilme kabiliyetleri yoktur.

Google ilk sayfa sıralama, google sıralama yükseltme, arama motorları çalışması terimlerini çoğu kişi duymuştur. Web sayfa tasarımı çalışması yaptırmak işin ilk adımı. İkinci adım olarak da firmalar müşterilere ulaşmak zorundalar. Bunun için de yapılan internet sayfasının alt yapısı arama motorlarına uygun hazırlanmalıdır.

 

Biz Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle firmayı tanıyarak en uygun kurumsal yapıyı sunmaya çalışıyoruz. Kullanılan görseller, fontlar, renkler firmayı anlatacak şekilde seçiliyor.

Kesinlikle hazır şablon web tasarımları kullanmıyoruz.

Tasarımı yapılan sitenin alt yapısı arama motorlarına uygun hale getiriliyor. 

İçerik firmamız tarafından giriliyor. Sadece web sitesi değil, web çalışması hizmeti veriyoruz!

Web sayfasının gelişimi tarafımızdan sürekli takip ediliyor. Yapılabilecek geliştirmeler ile ilgili olarak müşterilere öneri listesi sunuluyor.

 

İşin özeti; Biz Sizin İçin Çalışıyoruz....