Ekonomik Web Tasarım | İstanbul Web Tasarım Firması
0543 728 05 38

Ekonomik Web Tasarım

Ekonomik web tasarım paketleri küçük ölçekli kobilere yönelik olarak hazırlanmıştır. Bu paketlerde web sitesi fiyatları firmaların bütçesini zorlamayacak şekilde tasarlanmıştır. Amacımız, büyümeye çalışan işletmelere internet sitesi kazandırmak.

Web site tasarım paketleri hazır şablon olmayıp firmanın faaliyet gösterdiği sektöre uygun olarak hazırlanmaktadır. İnternet siteleri yönetim panelli olarak hazırlanmaktadır. Yönetimi kolay bir web sitesi için bizi arayabilirsiniz. Web site fiyatları içinde teknik destek hizmeti mevcuttur.

Emr Web Tasarım en iyi ekonomik web tasarım hizmetlerini sunmaktadır. Web tasarım fiyatları ajansların farklı fiyat politikaları ve hizmetin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.ekonomik web site tasarımı

Bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız için web site tasarımına ihtiyacınız olabilir. Web tasarım sektöründe ileri gelen firmalardan Emr Web Tasarım size en ideal ve ekonomik web tasarım çözümlerini üretecektir.

Her bütçeye uygun web tasarım paketleri olan ve bu paketlerin yeterli gelmediği özel web tasarım projelerinizde yeniliklere, fikirlere ve ekonomik tekliflere açık olan Emr Web Tasarım ihtiyacınız olan web siteyle sizi buluşturacaktır.

Web tasarım yaptırmadan önce okumanızda fayda var
Tasarım hakkında;
Ekonomik web tasarım fiyatları ile sunulan web tasarımlar birbirinden farklı görünümlere sahiptir. Size özel bir tasarım değildir ancak; işinizi, logonuzu yansıtan renkler ile bir bütünlük sağlaması için web sayfasının renkleri grafikerler tarafından denetlenir ve düzenlenir. Sizi veya işinizi yansıtan renkler siteniz aracılığı ile sizi en doğru internet ziyaretçileri ile bir araya getirecektir. Doğru tasarım renkleri, doğru dizayn edilmiş içerik (resimler,yazılar) ile doğru bir tasarım çalışması meydana gelir. Planlanmamış ve bir amacı olmayan tasarımlar daha uygun fiyatlara da oluşturulabilmektedir ancak biz ucuz web tasarım yapmıyoruz. Ekonomik bir tasarım planlanmış bir indirimi vurgulamaktadır. Kaliteden ödün vermeyerek ulaşmak istediğimiz hedeflerimize ve vermek istediğimzi hedefe yönelik olarak, fiyatı arka planda bırakıyoruz diyebiliriz.

SEO’ya uygun web tasarım;
Tasarımlar kodlanırken kullanılan altyapıda SEO (Arama motorları optimizasyonu) kriterleri göz önünde bulundurulur. Ekonomik de olsa web sitenin içeriğini arama motorlarına en iyi sergileyeceği SEO’ya uygun web tasarımlar geliştirilir. Google gibi büyük arama motorları sitenizin sayfalarının başlığına ve içeriğinde geçen anahtar kelime yoğunluklarına göre diğer web sayfaları ile  karşılaştırmalar yaparak arama sonuçlarında sıralar. Elbette tek mantık ve tek SEO kriteri bu değildir.

Mobil cihazlar ile uyumlu Responsive web tasarım;
Web sitesinin cep telefonlarında, tablet pc ekranlarında ve değişik boyutlardaki ekranlarda farklı dizilişe bürünerek web tasarımının dağılmaması ve bütünlüğünü kaybetmemesi için mobil uyumlu tasarımlar geliştirilir. Mobil cihazlarda daha ideal butonlar, ölçek lenmiş resimler ve rahat okunan yazı boyutları ile web ziyaretçilerinize kolaylıklar sunun. Mobil uyumlu olmayan tasarımlarda ne yazıkki kullanıcılar cep telefonlarından girdiğinde genellikle dağınık pek nadir ise dağılmamış ama okunayamacak kadar ufak yazılardan görünemeyecek kadar kadar küçük resimlerden oluşan verimsiz mobil web sayfalarına rastlanamktadır. Kullanıcılara bu olumsuz deneyimi yaşatmamak için ve onlara sitenizdeki içeriğe rahat ulaşmaları için responsive web tasarımı web tasarımcınızdan isteyin.

Sayfalar hakkında;
Web sitesinin sayfalarını siz belirliyorsunuz, biz tasarlıyoruz.
Örneğin; Anasayfa, Hakkımızda, Referanslar, Hizmetlerimiz, İletişim gibi sayfa isimlerini ve içeriklerini siz belirliyorsunuz.
İhtiyacınıza göre sayfalar tasarlıyoruz ve sayfaların içindeki yazı, resim gibi materyallerde size ücretsiz içerik oluşturma desteği veriyoruz. Web sayfasını tasarlarken size sayfa şablonunu sunuyoruz ve beğenmeniz durumunda içerik ekleyerek web tasarımına devam ediyoruz. Beğenmemeniz durumunda şablon değişikliğine gidiliyor ve yeni bir web tasarım şablonu hazırlıyoruz ve size sunuyoruz.

Hediyeler ve ücretsiz web hizmetleri;
Size maddi ve manevi olarak yardımcı olmadık demeyelim diye bazı web ürünlerini hediye ederek, ücretsiz tasarım hizmetleri veriyoruz. Kampanyaları web tasarım sayfasından inceleyebilirsiniz. Üstelik hediye ettiğimiz alan adı veya host gibi ürünlerin maddi kazanç sağlaması bir yana, ilgili alan adı tescil ve host sağlayıcı firmalara girip size uygun alan adı ve host paketlerini seçip, ödeme yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Sizde bütçenize uygun fiyatlar ile, firmanızın tanıtım yazısını, iletişim bilgilerini, ürünlerini, hizmetlerini barındıran SEO’ya uygun ve mobil uyumlu web tasarım yaptırmak istiyorsanız en doğru firma Emr Web Tasarım ‘dir.

 

ekonomik web tasarım

Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Whatsapp Hattı
0543 728 05 38

Web Tasarım
Arama Motorları Optimizasyonu
SEO
E Ticaret