Personel İş Takibi Yazılımı | Personel Performans Programı
0543 728 05 38

Personel İş Takibi

Personel iş takip yazılımı ile çalışanlarınızın işlerini programlayın ve takibini gerçekleştirin. Personel iş takip programı çalışanların işlerini periyodik olarak izleyebilir, performansını ölçebilirsiniz

Personel İş Takibi

Personel iş takip yazılımı kurumsal firmalara yönelik iş ve proje takip yazılımıdır.

Personel iş takip yazılımı beyaz yaka olarak geçen personelin günlük yaptığı işlerin takip edildiği programdır.personel iş takip

Programın 2 ana amacı vardır.

Bunlardan ilki personelin günlük işlerini programa girmesi ve daha da önemlisi bu işleri girerken planlamanın yapılması. İş sürecini şu şekilde özetleyebiliriz; Kişi sabah masasına oturduğunda o gün yapılacak olan işleri planlaması gerekiyor. Yapılan planlama ile işler mesai saatlerine yayılarak tam verimli bir gün elde etmek. Yapılan her iş bittiğinde programda kapatılır ve bitti olarak işaretlenir. Daha sonra diğer işe geçilir.

Yönetici anlık olarak planlanan ve yapılan işleri görme imkanına sahiptir. Raporlar ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanarak istenilen bilgiler net bir şekilde elde edilir.

İşin fiziksel sürecine paralel olarak yazılımda yapılmak istenen çalışana sorumluluk bilincini aşılamak. Bu da asıl olan 2 amaca odaklanmamızı sağlar. Çalışanlar psikolojik olarak mesai saatlerini doldurmak zorunda hissederler.

Bu gün ne yaptın? sorusu ciddi bir motivasyon kaynağı haline gelmektedir.

Personel performans yazılımı ile yaklaşık olarak %45 iş verimi artışı sağlanabilir.

Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Whatsapp Hattı
0543 728 05 38

Web Tasarım
Arama Motorları Optimizasyonu
SEO
E Ticaret