Emlak Web Sitesi

Emlak Ofisinizin işlerini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş, bütçenize uygun, profesyonel, dinamik emlakçı web sitesi yazılımıdır.

Türkiyenin en gelişmiş Emlak Web Sitesi yazılımı ile artık portföyünüzü kendi kurumsal web sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Başkalarının sitelerinde portföyünüzü yayınlamaktansa kendi kurumsal sitenizde, kendi alan adınız altında portföyünüzü yayınlayın sizde kurumsal bir emlak ofisi olun.

Etiketler; Emlak Web Sitesi , emlak portalı , emlak web sayfası , Emlakçı Web Sayfası , Emlak Web Tasarım, Satılık Daireler

 

Emlak Web Paketi Özellikleri :
 • Görsel Tasarım Banner, logo tasarım desteği Ücretsiz( **Pro Emlak Paket ) Logo, Banner, Flash, Animasyon tasarım desteğiyle siz kafanızı yormadan tasarım ekibimiz size uygun tasarım çalışmalarıyla emlak ofisinizi kurumsallaştırır.
 • Özel Yazılım Desteği
  Emlak Web Paketi mizde bizim düşünemediğimiz ve sizin aklınıza gelen bir özellik varsa bunu emlak sitenize entegre ediyoruz. Bu özellikler aynı zamanda emlak yazılımının gelişimini sağlayacaktır.
 • Dinamik Sayfa Yapma Modülü
  Sınırsız sayfa oluşturma modülü aracılığıyla emlak sitenizde dilediğiniz kadar yeni sayfa oluşturabilirsiniz, oluşturduğunuz sayfaların içeriğine metin, resim, video, flash animasyonlar ekleyebilirsiniz, ilerleyen tarihlerde kimseye bağımlı kalmadan teknik bilgiye ihtiyaç duymadan düzenleyebilirsiniz.
 • Sınırsız sayıda Konut, İşyeri, Arsa ilanı ekleyebilir ve yayınlayabilirsiniz
  Portföyünüzü tüm özellikler iyiyle fotoğraf sınırlaması olmadan video görüntülerine kadar detaylı bir şekilde emlak sitenizde sınırsız yayınlayabilirsiniz.
 • Her ilan için sınırsız resim ekleyebilir ve slâyt gösterisi sunabilirsiniz
  Portföylerinize dilediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz, fotoğraflarla slayt gösteri yapabilirsiniz, fotoğraflar üzerinde zumlama yaparak portföyleri detaylı inceletebilirsiniz.
 • Banner ( Reklam Yönetim Modülü )
  Emlak sitenize hareketli hareketsiz size özel tasarlanmış banner çalışmalarıyla sanal emlak ofisinizi kurumsallaştırabilirsiniz.
 • Fotoğraf Galerisi Modülü
  Fotoğraf galerisiyle, bölgenizle ilgili, emlak ofisinizle ilgili, emlaklerinizle, projelerinizle ilgili foto galeriler oluşturabilirsiniz ve yayınlayabilirsiniz.
 • Ana sayfada "hızlı emlak arama" seçenekleri
  Hızlı emlak arama motoru aracılığıyla ziyaretçi zaman kaybetmeden aradığı bir emlak ilanına kolayca ulaşabilmektedir.
 • Detaylı İstatistik Takip Sistemi
  Emlak sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinizle ilgili bilgilere ulaşabilmektesiniz.
 • İletişim Formu Modülü
  İletişim formu aracılığıyla emlak sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz, size kolayca formalitesiz mail gönderebilirler sizde gelen maillere otomatik olarak herhangi bir mail gönderim programı kullanmadan mailleri okuduğunuz emlak kontrol paneliniz üzerinden kolayca geri cevap verebilirsiniz.
 • İnsan Kaynakları Formu
  İnsan kaynakları formu aracılığıyla, profesyonel emlak danışmanlarıyla çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Emlak siteniz üzerinden gelen emlak danışmanları cv leri emlak kontrol panelinizde arşivlenecektir personele ihtiyacınız olduğunda arşivinizdeki verileri kullanarak size uygun olan emlak danışmanıyla çalışabilirsiniz.
 • Teknik destek / Barındırma / Güncelleme
  7/24 destek hizmeti sağlanan e-emlak yazılımı aracılığıyla oluşan emlak siteleri, 7/24 güven içerisinde izlenmektedir. Haftalık yedeklenen ve taramalardan geçen emlak siteleriniz her türlü teknik analizlerden geçerek %99 optime yayın yapmaktadır.
 • Telefon Desteği
  Sanal Emlak ofisinizle ilgilenen ve size sürekli destek vermek için sabırsızlaşan müşteri temsilcileriniz bulunmaktadır ihtiyacınız olduğu her an biz sizinleyiz size yardım için bekliyoruz.
 • Web Barındırma Özellikleri
  Emlak sitenizin yayın yapabilmesi için, Sınırsız Windows Hosting alanı sağlanmaktadır.
Profesyonel Emlak Web Sitesi : Emlak Web Sitesi

 

Emlak Web Paketi SeçenekleriStandartProfesyonelÖzel Tasarım
99 $ + KDV (Yıllık)190 $ + KDV (Yıllık)Fiyat Sorunuz
Kurumsal web sitesi tasarımı
Emlaklarla ilgili ayrıntılı bilgi takibi
Müşteri yönetimi. Adres,Tel,E-Posta ...
Diğer sitelerde olmayan zengin arama seçenekleri. Bu seçenekler kendi içinde 50'ye kadar çoğaltılabilmektedir
Detaylı yönetim paneli
Satış danışmanlarınızı tanımlayabileceğiniz ekranlar
Satış danışmanına emlak görev ataması
Satış danışmanlarının emlaklarının danışmanlar arasında transferi
Arama Motorları Çalışması (SEO) 1 Aylık
Emlak satış danışmanının performansının ölçülmesi 
Yapılan işlerin raporlanması 
Kullanıcıya özel rapor tasarımları 
Raporların tablolar halinde görselleştirilmesi 
Firmanın ihtiyacı doğrultusunda ön yüz tasarımı  

* Yıllık kiralama ücretleridir. Alan adı ücreti, Hosting kiralama, teknik destek hizmeti fiyata dahildir.