Doktor Web Sitesi | Doktor internet sitesi tasarımı
0543 728 05 38

Doktor Web Sitesi

Doktor web sitesi hizmetleri kendi muayenehanesini kurmuş doktor ve adaylarına verilmektedir. Web tasarım ve web yazılım olarak 2 ayrı hizmet olarak sunulmaktadır. Web tasarım hizmetleri hazır tasarımlar üzerinden kurulabildiği gibi tamamen özelleştirilerek de hazırlanabilmektedir.

Ücretlendirme Yıllık Olarak Yapılmaktadır. Alan adı+ Hosting Kiralama Ücreti+Teknik Destek fiyata dahildir.

Doktor web tasarım çalışmalrına paralel olarak yazılım ihtiyaçları da hasıl olmaktadır. Mail gönderimi, hasta takibi, tedavi bildirimleri vb... Web yazılım yöntemleri ile bu uygulamalar bir yönetim panelinden rahatlıkla yönetilmektedir.

Doktor internet sitesi hazırlanırken hekimin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak çalışma bu ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenir. Çalışmalar kişilere göre farklılık göstermektedir.Genel olarak aşağıda belirtilen noktalar üzerinden yapılan seçimler ile özel web tasarım çalışmaları yapılır.

Web Tasarım İhtiyaçları;

Düşük maliyetli doktor web sitesi şablonları
Özel tasarım web sitesi çalışmaları. Tasarım tamamen hekimin tercihleri doğrultusunda şekillenir.
Görseli yoğun internet sitesi
Minimalist ve sade web tasarım örnekleri.
Müşteri yakalamayı hedefleyen hekimlerin yaptırdıkları çalışmalar. Bu çalışmalarda web tasarıma ek olarak arama motorları optimizasyonu çalışmaları yapılır. Seo olarak da bilinen bu çalışmalar sayesinde arama motorlarında ilk sayfaya yükselmek hedeflenir
 

Web siteleri meslek kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Tasarımların tamamı responsive(mobil uyumlu, her cihazda ölçeklenen)  yapıya sahiptir.

Doktor Web Sitesi

Doktor web sitesi tasarımı ve özel yazılımlar. Doktor internet sitesi fiyatları konusunda bizleri arayabilir ve web tasarım seçenekleri konusunda bilgi alabilirsinizÜrün Kodu : wtds1
500,00
800,00
Etiketler :
Doktor Web Sitesi
Doktor Web Sitesi
Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Whatsapp Hattı
0543 728 05 38

Web Tasarım
Arama Motorları Optimizasyonu
SEO
E Ticaret