Özel Web Tasarım / Profesyonel Çalışmalar

Özel web tasarım çalışmaları performanslı internet sitesi 2024 hizmetlerini kapsamaktadır. Profesyonel web tasarım olarak da geçen çalışma SEO gibi eklentiler ile rekabet odaklı çalışmaları içerir

Özel Web Tasarım / Profesyonel Çalışmalar

Profesyonel Web Tasarımına ihtiyacınız olduğunda karşınıza iki seçenek çıkar; hazır web tasarım ve özel web tasarım. Hazır web tasarımların her zaman kullanıcılara hitap ettiğini söylemek zor. Tam anlamıyla amaca yönelik, kişilerin istediği tüm özellikleri taşıyan kullanıcı dostu, sıfırdan tasarlanmış sitelere özel web tasarım deniliyor. Peki, web tasarım nedir, nasıl olmalıdır?

Özel site tasarımı sadece görüntüde değil işin yazılım kısmında da öne çıkıyor. Sitenin yönetim paneli ve tasarımı birbiriyle uyumlu hale geldiğinde yayına hazır bir özel site elde ediliyor. Bu anlamda özel web site tasarımı kişiye özel benzersiz bir hizmet olarak tanımlanabilir. Kişiye, kuruma, markaya, girişime özel bir web sitesi tasarımına sahip olmak her zaman daha avantajlıdır.

Özel Web Tasarımın Avantajları

Profesyonel Web Tasarım

    Özgündür. Aynı sektörde faaliyet gösteren siteler dâhil tüm sitelerden sıyrılmanızı sağlar, markanızla özleşen bir tasarıma sahip olursunuz.
    Kişiye, ürüne, hizmete ya da markaya özel tasarlanır. İstediğiniz görüntü ve özelliklerin tasarımda yer alması sağlanır.
    Rekabet gücünü artırır. Sıfırdan bir tasarım geliştirildiğinden rakip sitelerden daha üstün özellikler taşıyan bir site oluşturulabilir.
    Özel web tasarım SEO (Arama motoru optimizasyonu) için etkilidir. Özel sitelerde her şey SEO odaklı geliştirildiğinden tüm ayarlamalar tasarım aşamasında yapılır, site daha hızlı sonuç alır.

Özel tasarım site hizmetinin tek dezavantajı tasarımın süresidir. Hazır tasarımlarla neredeyse aynı gün bile yayına çıkmak mümkünken özel tasarımlarda bu süre biraz daha uzundur; ancak tüm ihtimallerin düşünüldüğü, her şeyin test edildiği bir süreç sonunda kusursuz bir site ortaya çıkar.
özel site tasarımı

 

Özel Web Tasarım Neden Gerekli? Neden Tercih Edilir?

Hazır – özel site tasarımı uygulaması çoğu zaman kafa karıştırıcı olabiliyor: Hangisini seçmeliyim? Neden özel web tasarım bu kadar önemli ve gerekli? Aslında konu ve seçim yapmak son derece basit. Küçük işletmeler, girişimler hazır site şablonlarını yeterli ve pratik bulduğu için seçimini hazır tasarımdan yana kullanıyor. Start-up girişimleri, kurumsal markalar, marka blog oluşturmak isteyen blogger’lar özgün bir tasarım için özel site yaptırmayı tercih ediyor. Çünkü özgün olmak marka bilincini destekliyor, tasarım ve marka özdeşleşiyor.

Özel web tasarım sahibi olmak SEO konusunda bir adım önde olmak anlamına geliyor. Özel tasarımlarda aklınıza gelebilecek her şey yeniden, hedefe yönelik geliştiriliyor. Arama motorlarının SEO çalışmalarında içerik yayınına odaklandığını biliyoruz. Site tasarımı SEO ve arama motoru algoritmasına uygun tasarlandığında içerik yayını daha etkili hale geliyor, sıralamada öne çıkmaya yardımcı oluyor.  

 

Özel web tasarım fiyatları ne kadar?

Site tasarım çalışmaları için spesifik bir fiyat vermek pek mümkün değil. Siteyle ilgili tüm detaylar fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Bu nedenle net bir fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Ne kadar sürede site hazır olur?

 

Web Tasarım Projesi

Bildiğimiz üzere web sitesi yada internet sitesi olarak ifade ettiğimizde anlaşılan kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi gibi artık birçok firma tarafından kullanılan neredeyse kapsamı bile standart hale gelmiş web siteleri anlaşılmaktadır. E-ticaret sitesi yada kurumsal web sitesi yaptırırken birçok web tasarım ajansı size yardımcı olmak isteyecektir. Alışılmış web sitesi söz konusu olduğunda öne çıkan özellikler olarak SEO ( arama motoru optimizasyonu ) kolay kullanım, kolay yönetilebilen alt yapı ( CMS ) olacaktır.

Ancak söz konusu olan çok özel bir fikrin ekrana yansıması olduğunda işler tamamıyla değişir. Özel Web Sitesi Projesi çıtanın biraz hatta epey yükselmesi anlamına gelir ki yükseklerin rüzgarları da farklı olur. 

Web Tasarım projeleri özellikle pandemi sürecinde çok daha önemli bir hale gelmiştir. Uzaktan hizmet vermek yada satış yapmak artık çok daha fazla bir pazar payına sahiptir. Web tasarım projeleri ise bu süreçte çok daha gündemde olmakla beraber birçok konuda hızlı büyümeye sebep olmaktadır. 

Aklınızdaki web tasarım projesini dijital ekranlara birlikte yansıtalım, projeleriniz hak ettiği başarıyı yakalasın. Kullanıcı alışkanlaıklarını bilen web teknolojilerine hakim olan EMR web tasarım & yazılım ajansı olarak her türlü web tasarım projenizde çözüm ortağı olarak destek vermeye hazırız. 

özel web tasarım istanbul. firmaya özel özgün internet sitesi. Profesyonel web tasarım 2024 hizmetleri başta İstanbul Avcılar başta olmak üzere tüm Türkiye geneline sağlanmaktadır.