Grafik Tasarım - Logo Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Grafik tasarım çalışmaları internet sitesi görselliği bakımından vazgeçilmez bir kriterdir. Logo tasarımı ve şirket web sitesi kurumsal yaklaşımını yansıtmak bakımından önemlidir

Grafik Tasarım - Logo Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Grafik tasarım nedir?

Grafik tasarım en genel tanımıyla insanlar arasında bilgi aktarımını sağlayan görsel iletişim sanatıdır. Grafik tasarımcısı ise bir fikri, bir mesajı iletilmek istenen mecraya estetik kaygılar içerisinde en net, en ikna edici şekilde aktaran, bunun için görsel tasarım araçlarını kullanan kişilerdir.

 

grafik tasarım

Grafik tasarımcısı neler yapar?

Grafik tasarımcıların iş alanları oldukça geniştir. Özellikle günümüzde rekabet ortamının genişlemesi ve sosyal medyanın insanların hayatında vazgeçilmez bir unsur olması bu yelpazeyi daha da genişletiyor. Logo tasarımı, ambalaj tasarımı, sosyal medya tasarımı, katalog tasarımı, broşür tasarımı, web tasarım, kurumsal kimlik tasarımı gibi grafik tasarım hizmetleri sunan reklam ajansları, tasarım ofisleri yada freelance grafikerler ise bu ihtiyaca yönelik çözümler üretmeye çalışır.

 

Yaratıcı Kurumsal Grafik Tasarım Hizmetleriyle GÖZLERİ DE BESLEYİN...

Akıllı ve esprili kurumsal grafik tasarım, izleyenleri cezbetmenin sırrıdır. Bu sihirli güç doğru karışımı biliyor! Emr'nin tecrübesi ile gereksinimlerinizi değerlendirmesi, ifadenizi mükemmel bir şekilde ortaya çıkarır ve böylece metinlerinizi destekler. Bu yüzden web siteniz ve sosyal medyanızda da Emr'nin etkili kreatif ve minimalist tasarım anlayışı ile de dijital pazarlamanıza da güç katar.

Emr'nin dizayn anlayışı, sizin ve işiniz için önemli olan görseller yaratarak, hedef kitlenizin veya kitlelerinizin ilgisini çekmek ve markanızın imajını büyütmek için doğru tarifleri bilir ve uygular.

En ufak bir hata şirket markasını lekeleyebilir. Bu nedenle, deneyimli Emr'nin sihirli gücünü arkanızda hissetmeniz size büyük katkı sağlar.

 

Logonuzun Kurumsal Kimliğinizdeki Önemi

Kurumsal Logo Tasarım, şirketinizdeki ürünler, ilkeler, pazarlama politikaları, satış metotları, çalışanlarınızın kimlikleri veya her şey marka kimliğinizi oluşturur. Kısacası, müşterilerinizin işletmenizden aldığı mesajdır. Bu kimlik, ürünlerinizi diğer satıcıların ürünlerinden ayıran ad, tasarım veya sembolden oluşabilir.

Günümüzde tüketiciler alışveriş yapmadan önce dijital ortamlardan (sosyal medya, internet gibi..) markanız hakkında incelemeler yaparlar. Bundan dolayı şimdiye kadar hiç bu kadar marka kimliği önemli olmamıştır. Kurumsal kimliğiniz, şirketinizin itibarını gösterir. Başka bir deyişle, “siz odada değilken insanların işletmeniz hakkında söyledikleri şeydir.”. Bu kurumsal kimlik, siz ve müşterileriniz arasındaki bağı kurmayı sağlar.

Grafik tasarım ve kurumsal şirket profili oluşturmak için profesyonel web tasarım şirketimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı başta olmak üzere farklı alanlarda destek verebiliyoruz.