E Ticaret Web Sitesi 2022 | Online alışveriş sitesi fiyatları
0543 728 05 38

E Ticaret Web Sitesi Fiyatları

E-ticaret paketleri ve fiyatları

EMR e ticaret paketlerinin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırın. İşiniz için en uygun olan paket ile e-ticarete adım atın.

 

Anahtar teslim Profesyonel e-ticaret çözümü Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size EMR tarafından bir bütün olarak sunulur.
Kullanıcı dostu Kolay kullanım özellikleri E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!
Teknik Destek ve Ücretsiz e-ticaret eğitimleri Her hafta düzenlenen ücretsiz e ticaret eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

 

Tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!
Markanızı yansıtan E-ticaret tasarım seçenekleri Sizin için hazırladığımız hazır e-ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
İhtiyacınız olan Tüm pazarlama araçları Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

 

E ticaret web sitesi paketlerinde gereksiz eklenitleri kaldırdık. Bunun yerine sizin ticaretinizi üst seviyeye çıkaracak çalışmalar ekledik. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki yazılım çözümlerini inceleyebilirsiniz.

  • Özel tasarım çalışmaları
  • İhtiyaçlarınız ve sattığınız ürünlere paralel menü tasarım ihtiyaçları.
  • Performans alt yapı çalışmaları. Hazır yazılımlar kullanmıyoruz. Tamamen ihtiyacınız doğrultusunda çözümler sunuyoruz.
  • Arama motorları optimizasyonu SEO çalışmaları çok kolay bir şekilde alt yapıya entegre edilebiliyor.

E Ticaret Web Sitesi Fiyatları

E ticaret web sitesi paketleri 2022 internet üzerinden ticaret yapmak isteyen kişilere yönelik hazırlanmaktadır, online ticaret. E ticaret sitesi fiyatları seo hizmeti çıkarılarak uygun hale getirlmiştir.Ürün Kodu : et1
4500,00
5000,00
E Ticaret Web Sitesi Fiyatları E Ticaret Web Sitesi Fiyatları
E Ticaret Web Sitesi Fiyatları
Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Whatsapp Hattı
0543 728 05 38

Web Tasarım
Arama Motorları Optimizasyonu
SEO
E Ticaret