Arama Motorları Optimizasyonu

SEO, "Search Engine Optimization" ifadesinin kısaltmasıdır. Türkçe "Arama Motoru Optimizasyonu" anlamındadır. SEO, web sayfalarını Google ya da diğer arama motorlarının arama sonuçlarında yüksek bir konuma getirmek üzere optimize etmeye yarayan bir uygulamadır. SEO, organik/ücretli olmayan arama sonuçlarındaki sıralamaları iyileştirmeye odaklanır. Daha fazla trafik almak isteyen bir web sitesinin pazarlama stratejilerinin en önemli parçalarından biri SEO’dur. E-ticaret sitelerin kurgulanırken google site yükseltme planlamaları yapmak önemlidir.

Arama motoru sıralaması, bir yarıştır. İlk sırada yer alanlar dereceye girer ve her zaman kazanır. İlk üç sonuçta sıralanan sitelerin tıklanma oranları yüzde 10 ila yüzde 30’dur. Dokuzuncu sıradaki sitenin tıklanma oranı yüzde 2'dir. Aranan kelimelerle birinci sayfada görünmeyen web sitesi, tam potansiyeline ulaşamaz. Bu aşamada Arama Motoru Optimizasyonu devreye girer.

SEO, markaların arama motorlarından web sitelerine organik trafik çekmek için yaptığı her işlemi kapsayan bir çatı terimidir. Site mimarisi gibi teknik yönlerin yanı sıra içerik oluşturma ve kullanıcı deneyimi gibi farklı öğeler de içerir.

SEO, deneyimli dijital pazarlamacılar için bile dinamik bir hedeftir. Mitler ve algoritmalar sürekli değişmektedir. Bir zamanlar siteler için çok işe yarayan SEO taktikleri, günümüzde olumsuzluklara yol açabilmektedir. Bir siteyi optimize etmek için arama motorlarının algoritmalarının nasıl işlediğini ve gerçek kişilerin web sitesi içeriklerine nasıl tepki verdiklerini bilmek gerekir.

Her sanal mağaza arama motorlarında yapılan aramalarda en üst sıralarda yer almak ister. Çünkü tüketiciler e-ticaret sitelerine arama motorları sayesinde ulaşmaktadır. Çoğunlukla ilk sayfadaki sonuçların ötesinde bir araştırılma yapılmaz, ancak ilk sayfada çıkan sonuçlar tatmin etmiyorsa, diğer sayfalara göz atılır. Dolayısı ile arama motorlarında arama sonuçlarında ilk sayfada mümkünse ilk sıralarda yer almak çok önemlidir. Arama motoru optimizasyonu sanal mağazanın üst sıralarda yer alması açısından önemlidir. E ticaret sitesi fiyatları hakkında bilgi almak için linki takip ediniz.

Arama Motoru Optimizasyonu ; Gerek bir kurumun tanıtımı açısından ve gerekse o kurumun dünyanın herhangi bir yerindeki çocuktan-yaşlısına potansiyel müşterilere ulaşması ve kazancını katlaması açısından gerçekten de stratejik önem taşımaktadır. Arama motoru optimizasyonu yaparak arama motorlarında sıralamalarda ilk sayfalarda daha üst sırada çıkarak daha çok kullanıcıya reklam bedelleri ödemeden ulaşırsınız.

 

Google site yükseltme çalışmaları aylık olarak yapılmaktadır ve ücretlendirme aylık olarak belirlenmiştir. SEO fiyatını başlangıç seviye olması sebebi ile düşük tutmaktayız.

Paket İçeriği;

  • Google, Yandex motorlarına kayıtlar
  • Anahtar kelimelerinin belirlenmesi
  • İçerik oluşturma çalışmaları
  • İsektor gibi rehber sitelerine kayıtlar

Arama Motorları Optimizasyonu

Arama Motorları Optimizasyonu çalışması internet sitelerini google sıralamasında yükseltmek için kullanılır seo fiyatları. Google site yükseltme çalışması fiyatları çalışma süresi baz alınarak belirlenir.Ürün Kodu : seo1
500,00
600,00
Arama Motorları Optimizasyonu Arama Motorları Optimizasyonu
Arama Motorları Optimizasyonu